KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 4834104
nr 483 4104
Etsningar
2 st, 1800-tal, Frankrike
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 3 september 2007
2.500 kr
2.500 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.300 kr